1) Všeobecné podmínky
Objednávka zaslaná na naši firmu, tj. Ecoweld s.r.o., je pro kupujícího závazná. Prodávající neručí za omyly v objednávce ze strany kupujícího. Při vyplňování objednávky je nutné s maximální pečlivostí vyplnit typ a název výrobku. Na výrobky z e-shopu poskytujeme záruku dle Obchodního zákoníku.

2) Dodací podmínky
Pokud výrobek skladem není, pohybuje se dodací lhůta zpravidla od 2 do 4 týdnů. Pokud není možné z jakýchkoliv důvodů dodací lhůtu dodržet, je zákazník okamžitě po objednání informován. Po vzájemném avízu je možné zboží odebrat na adrese naší firmy. Po vzájemné dohodě dodáme zboží na Vámi určené místo (cena dopravy není zakalkulována v ceně výrobku), popřípadě je možné si zboží vyzvednout na adrese firmy. V případě zaslání zboží na dobírku platí zákazník uvedenou cenu přepravci.

3) Ceny
Ceny v e-shopu jsou uvedeny bez DPH a dopravy. Ceny v e-shopu se vztahují pouze na výrobek. Nevztahují se na příslušenství či dekorace. V závažných případech si vyhrazujeme právo na změnu cen.

4) Platební podmínky
Vyžadujeme platbu předem nebo platbu v hotovosti (na dobírku). Jiný způsob platby jen po vzájemné dohodě. Zboží zůstává vlastnictvím naší firmy až do úplného zaplacení.

5) Reklamační řád
Není-li uvedeno na dodacím listě jinak, poskytujeme záruku 2 roky. Reklamaci uplatňuje odběratel vždy písemnou formou. Odběratel je povinen vždy při převzetí zboží od přepravce zkontrolovat jeho fyzický stav. Každá zjištěná závada musí být uvedena na přepravním nebo dodacím listě a potvrzena přepravcem. Reklamaci je nutné uplatnit nejpozději do týdne od doručení zboží. Odběratel nemá vedle nároků z vad zboží nárok na náhradu škody, zejména ne na náhradu ušlého zisku v důsledku špatné dodávky.